cool_gfx_rpc
Welcome to cool_gfx_rpc!!!:]
Lista Forumurilor Pe Tematici
cool_gfx_rpc | Inregistrare | Login

POZE COOL_GFX_RPC

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
oana89 la Simpatie.ro
Femeie
25 ani
Bucuresti
cauta Barbat
25 - 46 ani
cool_gfx_rpc / Cafenea / Care sunt culorile tale favorite? Moderat de cRåzZzÿ pUpÈt, °sArM4.lA.cUpToR°
Autor
Mesaj Pagini: 1
Saki.
~*AdMiNiStRaToR*~

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 383
Mooov:]
Alb:]
Negru:]


_______________________________________


pus acum 16 ani
   
•°●●๋•°BeBiLaSH•°●●๋•°
•°●●๋•°Bebilashul tau°●

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 104
mov si negru

_______________________________________


pus acum 16 ani
   
cRåzZzÿ pUpÈt
Moderator

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 269
Mov, Roz, Negru

_______________________________________
See I know what’s up papi
I'm a loca in a sexy body
I know that you wanna party
The kinda party that we both know


Wanna play
Come on set the game on
I don’t need no warm ups, I'm turned on
Wanna play take two shots and lets go
I’m waiting. So waiting.


pus acum 16 ani
   
music_is_life
~*BeBe*~

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 89
rosu si negru

pus acum 16 ani
   
•°●●๋•°BeBiLaSH•°●●๋•°
•°●●๋•°Bebilashul tau°●

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 104
la toate ne plac  negru  

_______________________________________


pus acum 16 ani
   
Saki.
~*AdMiNiStRaToR*~

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 383
si albastru

_______________________________________


pus acum 16 ani
   
Taci faa ³ ² ¹ º
~*CoOl*~

Din: verrückte welt
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 121
mOv,rosu,albastru,roz,alb,portocaliu,turcoaz,rosu

_______________________________________

I can not stand indifferent .. you never think before you talk and you realize it's already too late ..


pus acum 16 ani
   
Love
~*BeBe*~

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 83
Nu stiu,nu am tocmai o culoare preferata si ... in general imi plac combinatiile si nuantele.Daca ar fi totusi sa aleg ... probabil rosu , baby blue & baby pink (I know I'm childish) , argintiu , turcuaz si lila.

_______________________________________


 

pus acum 16 ani
   
Saki.
~*AdMiNiStRaToR*~

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 383
Si Roooozz bombon

_______________________________________


pus acum 16 ani
   
°sArM4.lA.cUpToR°
Moderator

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 160
negru , mov [toate noantele posibile ] , lila , roz [ in combinatie cu negru sau alb poate fi orice noanta ] , albastru inchis inchis [in combinatie cu negru ] ,  alb , gri ...si cred ca mai sunt

_______________________________________
Daca nu m'am nascut printesa , m'am facut perversa

Nu lucrez in weekend si in zilele care se termina in „i”

pus acum 16 ani
   
Saki.
~*AdMiNiStRaToR*~

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 383
Si gri imi place

_______________________________________


pus acum 16 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la