cool_gfx_rpc
Welcome to cool_gfx_rpc!!!:]
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
cool_gfx_rpc | Inregistrare | Login
POZE COOL_GFX_RPC
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: andreea_bianca24 la Simpatie.ro
 | Femeie 24 ani Mures cauta Barbat 24 - 58 ani |
|
Saki.
~*AdMiNiStRaToR*~
 Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 383
|
|
Saten deschis,cu suvite blonde si roscate de la soare 
_______________________________________

|
|
| pus acum 16 ani |
|
lizuka
~*BeBe*~
 Din: Anime Word
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 16
|
|
saten
_______________________________________
http://www.animehappy.3xforum.ro/
|
|
| pus acum 16 ani |
|
Saki.
~*AdMiNiStRaToR*~
 Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 383
|
|
Ai suvite?eu am:]]
_______________________________________

|
|
| pus acum 16 ani |
|
•°●●๋•°BeBiLaSH•°●●๋•°
•°●●๋•°Bebilashul tau°●
 Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 104
|
|
chiar nu stiu ce culoare are parul meu e tare ciudat cred ca e un roscat deschis
_______________________________________

|
|
| pus acum 16 ani |
|
cRåzZzÿ pUpÈt
Moderator
 Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 269
|
|
Blond inchis, foarte inchis daca nu e spalata -.- am suvite blonde 
_______________________________________ See I know what’s up papi I'm a loca in a sexy body I know that you wanna party The kinda party that we both know
 Wanna play Come on set the game on I don’t need no warm ups, I'm turned on Wanna play take two shots and lets go I’m waiting. So waiting.
|
|
| pus acum 16 ani |
|
•°●●๋•°BeBiLaSH•°●●๋•°
•°●●๋•°Bebilashul tau°●
 Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 104
|
|
eshti blonda ce as vrea sa fiu si eu asa
_______________________________________

|
|
| pus acum 16 ani |
|
cRåzZzÿ pUpÈt
Moderator
 Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 269
|
|
Fizic is Psihic...rare ori 
_______________________________________ See I know what’s up papi I'm a loca in a sexy body I know that you wanna party The kinda party that we both know
 Wanna play Come on set the game on I don’t need no warm ups, I'm turned on Wanna play take two shots and lets go I’m waiting. So waiting.
|
|
| pus acum 16 ani |
|
|
music_is_life
~*BeBe*~
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 89
|
|
|
| pus acum 16 ani |
|
Taci faa ³ ² ¹ º
~*CoOl*~
 Din: verrückte welt
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 121
|
|
pai sunt satena..dar am suvite blonde si cateva brunete..dar din cauza ca odata am dat cu o crema decoloranta uneori se ved suvite roscate
_______________________________________
 I can not stand indifferent .. you never think before you talk and you realize it's already too late ..
|
|
| pus acum 16 ani |
|
Love
~*BeBe*~
 Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 83
|
|
Eu sunt ... nu stiu sigur cum se cheama nuanta.Toata lumea zice ca sunt blonda ,insa e un blond inchis,usor spre gri,cu reflexe roscate.Oricum, (cred ca) e o culoare destul de comuna.In orice caz, este exact aceeasi nuanta ca si ochii.
_______________________________________


|
|
| pus acum 16 ani |
|
Taci faa ³ ² ¹ º
~*CoOl*~
 Din: verrückte welt
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 121
|
|
waw. imi si imaginez...
ca un fel de ciocolatiu auriu nu?
_______________________________________
 I can not stand indifferent .. you never think before you talk and you realize it's already too late ..
|
|
| pus acum 16 ani |
|
Saki.
~*AdMiNiStRaToR*~
 Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 383
|
|
Eu am paru saten deschis,cu suvite blonde,dar foarte sterse...si cu suvite roscate,la soare.Am avut si suvite abastre,care s-au facut verzi,apoi blonde,si iarasi saten.Defapt,era Albastru de Metilen.
_______________________________________

|
|
| pus acum 16 ani |
|
Love
~*BeBe*~
 Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 83
|
|
Ceva de genul.Adica ... e intr-un fel interesant,insa ... eu as fi vrut ceva mai iesit din comun.Oricum,ma gandeam sa-mi vopsesc bretonul alb si sa-mi fac si o suvita alba.
_______________________________________


|
|
| pus acum 16 ani |
|
Saki.
~*AdMiNiStRaToR*~
 Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 383
|
|
Daca te vopsesti alb,o sa zica lumea ca ai imbatranit prea repede 
_______________________________________

|
|
| pus acum 16 ani |
|
Love
~*BeBe*~
 Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 83
|
|
De ce ?Persoanele batrane au parul gri,nu alb.Si in plus,persoanele in varsta se vopsesc mai des decat adolescentii din ziua de azi ( e doar o prejudecata copilareasca). Si nu am zis ca ma vopsesc alb ... am zis ca-mi fac doua suvite,pentru ca ar arata interesant si ... diferit.
_______________________________________


|
|
| pus acum 16 ani |
|
Taci faa ³ ² ¹ º
~*CoOl*~
 Din: verrückte welt
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 121
|
|
eu vreau suvite mOv =P~
dar...ma gandeam ca-mi stric prea mult parul..si asa il deteriorez prea mult de la placa de par si undulatorul ..asa ca am luat decizia de a lua extensiile ^^ ..
_______________________________________
 I can not stand indifferent .. you never think before you talk and you realize it's already too late ..
|
|
| pus acum 16 ani |
|
Saki.
~*AdMiNiStRaToR*~
 Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 383
|
|
De unde iei extensii? 
_______________________________________

|
|
| pus acum 16 ani |
|
Taci faa ³ ² ¹ º
~*CoOl*~
 Din: verrückte welt
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 121
|
|
inca nu mi-am luat ..dar am vorbit cu sora mea sa mi le i-a din Anglia... ca sa mi le iau din romania m-ar costa multe prea mult ;|
_______________________________________
 I can not stand indifferent .. you never think before you talk and you realize it's already too late ..
|
|
| pus acum 16 ani |
|
|
noramardare
~*BeBe*~
Inregistrat: acum 12 ani
Postari: 1
|
|
|
| pus acum 12 ani |
|