cool_gfx_rpc
Welcome to cool_gfx_rpc!!!:]
Lista Forumurilor Pe Tematici
cool_gfx_rpc | Inregistrare | Login

POZE COOL_GFX_RPC

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
andreea_bianca24 la Simpatie.ro
Femeie
24 ani
Mures
cauta Barbat
24 - 58 ani
cool_gfx_rpc / Cafenea / Ce culoare ai la par? Moderat de cRåzZzÿ pUpÈt, °sArM4.lA.cUpToR°
Autor
Mesaj Pagini: 1
Saki.
~*AdMiNiStRaToR*~

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 383
Saten deschis,cu suvite blonde si roscate de la soare

_______________________________________


pus acum 16 ani
   
lizuka
~*BeBe*~

Din: Anime Word
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 16
saten

_______________________________________
http://www.animehappy.3xforum.ro/

pus acum 16 ani
   
Saki.
~*AdMiNiStRaToR*~

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 383
Ai suvite?eu am:]]

_______________________________________


pus acum 16 ani
   
•°●●๋•°BeBiLaSH•°●●๋•°
•°●●๋•°Bebilashul tau°●

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 104
chiar nu stiu ce culoare are parul meu e tare ciudat cred ca e un roscat deschis

_______________________________________


pus acum 16 ani
   
cRåzZzÿ pUpÈt
Moderator

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 269
Blond inchis, foarte inchis daca nu e spalata -.- am suvite blonde

_______________________________________
See I know what’s up papi
I'm a loca in a sexy body
I know that you wanna party
The kinda party that we both know


Wanna play
Come on set the game on
I don’t need no warm ups, I'm turned on
Wanna play take two shots and lets go
I’m waiting. So waiting.


pus acum 16 ani
   
•°●●๋•°BeBiLaSH•°●●๋•°
•°●●๋•°Bebilashul tau°●

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 104
eshti blonda ce as vrea sa fiu si eu asa

_______________________________________


pus acum 16 ani
   
cRåzZzÿ pUpÈt
Moderator

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 269
Fizic is Psihic...rare ori

_______________________________________
See I know what’s up papi
I'm a loca in a sexy body
I know that you wanna party
The kinda party that we both know


Wanna play
Come on set the game on
I don’t need no warm ups, I'm turned on
Wanna play take two shots and lets go
I’m waiting. So waiting.


pus acum 16 ani
   
music_is_life
~*BeBe*~

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 89
staen inkis

pus acum 16 ani
   
Taci faa ³ ² ¹ º
~*CoOl*~

Din: verrückte welt
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 121
pai sunt satena..dar  am suvite   blonde si cateva  brunete..dar din cauza  ca odata am dat  cu o crema decoloranta uneori se  ved  suvite  roscate

_______________________________________

I can not stand indifferent .. you never think before you talk and you realize it's already too late ..


pus acum 16 ani
   
Love
~*BeBe*~

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 83
Eu sunt ... nu stiu sigur cum se cheama nuanta.Toata lumea zice ca sunt blonda ,insa e un blond inchis,usor spre gri,cu reflexe roscate.Oricum, (cred ca) e o culoare destul de comuna.In orice caz, este exact aceeasi nuanta ca si ochii.

_______________________________________


 

pus acum 16 ani
   
Taci faa ³ ² ¹ º
~*CoOl*~

Din: verrückte welt
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 121
waw. imi  si imaginez...

ca  un fel de ciocolatiu auriu nu?


_______________________________________

I can not stand indifferent .. you never think before you talk and you realize it's already too late ..


pus acum 16 ani
   
Saki.
~*AdMiNiStRaToR*~

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 383
Eu am paru saten deschis,cu suvite blonde,dar foarte sterse...si cu suvite roscate,la soare.Am avut si suvite abastre,care s-au facut verzi,apoi blonde,si iarasi saten.Defapt,era Albastru de Metilen.

_______________________________________


pus acum 16 ani
   
Love
~*BeBe*~

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 83
Ceva de genul.Adica ... e intr-un fel interesant,insa ... eu as fi vrut ceva mai iesit din comun.Oricum,ma gandeam sa-mi vopsesc bretonul alb si sa-mi fac si o suvita alba.

_______________________________________


 

pus acum 16 ani
   
Saki.
~*AdMiNiStRaToR*~

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 383
Daca te vopsesti alb,o sa zica lumea ca ai imbatranit prea repede

_______________________________________


pus acum 16 ani
   
Love
~*BeBe*~

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 83
De ce ?Persoanele batrane au parul gri,nu alb.Si in plus,persoanele in varsta se vopsesc mai des decat adolescentii din ziua de azi ( e doar o prejudecata copilareasca).
Si nu am zis ca ma vopsesc alb ... am zis ca-mi fac doua suvite,pentru ca ar arata interesant si ... diferit.


_______________________________________


 

pus acum 16 ani
   
°sArM4.lA.cUpToR°
Moderator

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 160
eu sunt satena...cu suvite blonde    si aveam o data si roscate da nu se mai vad

_______________________________________
Daca nu m'am nascut printesa , m'am facut perversa

Nu lucrez in weekend si in zilele care se termina in „i”

pus acum 16 ani
   
Taci faa ³ ² ¹ º
~*CoOl*~

Din: verrückte welt
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 121
eu vreau suvite  mOv =P~

dar...ma  gandeam ca-mi stric   prea mult parul..si  asa  il deteriorez prea mult de la placa de  par si  undulatorul ..asa ca  am luat decizia  de a lua extensiile ^^ ..


_______________________________________

I can not stand indifferent .. you never think before you talk and you realize it's already too late ..


pus acum 16 ani
   
Saki.
~*AdMiNiStRaToR*~

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 383
De unde iei extensii?

_______________________________________


pus acum 16 ani
   
°sArM4.lA.cUpToR°
Moderator

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 160
si eu vroiam suvite mov  si am santajat'o pe mama ca daca nu ma lasa sa merg pe 24 cu fetele in parc mi le fac pe ascuns      o inceput sa rada      am noroc de o matusa care e coafeza ...ea m'a tuns si mi'a facut suvitele 

Modificat de °sArM4.lA.cUpToR° (acum 16 ani)


_______________________________________
Daca nu m'am nascut printesa , m'am facut perversa

Nu lucrez in weekend si in zilele care se termina in „i”

pus acum 16 ani
   
Taci faa ³ ² ¹ º
~*CoOl*~

Din: verrückte welt
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 121
inca nu mi-am luat ..dar  am vorbit cu sora mea sa mi le  i-a din Anglia...  ca sa mi le iau din romania m-ar costa multe prea mult ;|

_______________________________________

I can not stand indifferent .. you never think before you talk and you realize it's already too late ..


pus acum 16 ani
   
Saki.
~*AdMiNiStRaToR*~

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 383
Ce fain        

_______________________________________


pus acum 16 ani
   
noramardare
~*BeBe*~

Inregistrat: acum 12 ani
Postari: 1
Blonda!!! Traiasca blondele 

_______________________________________
organizare nunti si botezuri orice tema

pus acum 12 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la