cool_gfx_rpc
Welcome to cool_gfx_rpc!!!:]
Lista Forumurilor Pe Tematici
cool_gfx_rpc | Inregistrare | Login

POZE COOL_GFX_RPC

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
bella_sexy pe Simpatie.ro
Femeie
25 ani
Bucuresti
cauta Barbat
27 - 48 ani
cool_gfx_rpc / Jocuri pe Forum / Rate avatar and signature... Moderat de cRåzZzÿ pUpÈt, °sArM4.lA.cUpToR°
Autor
Mesaj Pagini: 1
•°●●๋•°BeBiLaSH•°●●๋•°
•°●●๋•°Bebilashul tau°●

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 104
Jocul este simplu, veti da cate o nota pentru avatarul si semnatura user-ului de deasupra si la randul vostru veti primi nota de la urmatorul user. Va rog sa fiti sinceri. Have fun!

_______________________________________


pus acum 16 ani
   
Saki.
~*AdMiNiStRaToR*~

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 383
10 pt. avatar
9.50 semnatura


_______________________________________


pus acum 16 ani
   
cRåzZzÿ pUpÈt
Moderator

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 269
10 avatar

10 semnatura:X:X:X:X:X- e atat de moooov:X:X


_______________________________________
See I know what’s up papi
I'm a loca in a sexy body
I know that you wanna party
The kinda party that we both know


Wanna play
Come on set the game on
I don’t need no warm ups, I'm turned on
Wanna play take two shots and lets go
I’m waiting. So waiting.


pus acum 16 ani
   
Saki.
~*AdMiNiStRaToR*~

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 383
   

10 semnatura
10 avatar
Sunt facute de tine,si asta conteza


_______________________________________


pus acum 16 ani
   
Love
~*BeBe*~

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 83
Avatar - Este destul de reusit si imi aminteste de desenele animate.Deci,cred ca de data aceasta voi spune 9,50

Signature - Una dintre imaginile mele favorite.Nuanta aceea de violet este foarte reusita si fluturele ii da un farmec aparte.Un singur lucru : preferam dimensiunile standard pentru semnaturi.Asa ca voi zice tot 9,50.


_______________________________________


 

pus acum 16 ani
   
Saki.
~*AdMiNiStRaToR*~

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 383
Avatar:Imi place,dar nu stiu cine e,asa ca ii voi da 9.50
Semnatura:Imi place acea iconita cu cancerul.Ma enerveaza vaccinele alea.Si imi place poza,dar chiar nu stiu cine e,deci ii voi da 10,deoarece imi place de fata.La avatr nu am pus 10,deoarece e cam simplut,si da un aspect...gol:]]


_______________________________________


pus acum 16 ani
   
°sArM4.lA.cUpToR°
Moderator

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 160
avatar 10
semnatura 10 


_______________________________________
Daca nu m'am nascut printesa , m'am facut perversa

Nu lucrez in weekend si in zilele care se termina in „i”

pus acum 16 ani
   
Love
~*BeBe*~

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 83
Avatar - Este foarte dulce, mai ales acei ochi albastri si expresia fetei ... Nu e tocmai un avatar (nu are dimensiunile) , insa de data aceasta 9,50

Signature - Poza ... scuze, nu prea gust genul acesta de umor.Nu are nici formatul pentru semnatura, nici nu-s fana a strambaturilor.Imi plac in schimb ambele texte (desi pentru primul, varianta de pare o stiam eu era "Daca nu m-am nascut printesa, m-am facut perversa).De data asta zic 8.


_______________________________________


 

pus acum 16 ani
   
°sArM4.lA.cUpToR°
Moderator

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 160
ms 

avatarul...hm...pai mi se pare destul de dragut dar simplu ...cum femeia din imagine e dezbracata []  da o impresie de .....gol ....mie ce'l putin mi'ar fi placut daca ai mai fi adaugat o steluta sau o inimioara acolo...ceva care sa reprezinte „pata de culoare ” a imaginii ...in rest imi place....9

semnatura : nu stiu de ce dar nu'mi place prima imagine mi se pare ca mana parca e o cioata infipta in corp...o.O a doua imagine e superba...., a treia...ei bine...imi place mult coafura , si imbracamintea care dau un aer pur daca as putea spune asa  , a patra ....la avatar am spus ca e simpla dar la semnatura se potriveste perfect ...imi place ca ai pus chestiile alea cu cancerul dar mie personal nu'mi plac culorile roz si bleo combinate ....9

Modificat de °sArM4.lA.cUpToR° (acum 16 ani)


_______________________________________
Daca nu m'am nascut printesa , m'am facut perversa

Nu lucrez in weekend si in zilele care se termina in „i”

pus acum 16 ani
   
Saki.
~*AdMiNiStRaToR*~

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 383
Avatar:10
Semnatura





























































Ci ti uitzi?








































10  


_______________________________________


pus acum 16 ani
   
Taci faa ³ ² ¹ º
~*CoOl*~

Din: verrückte welt
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 121
avatar 9.50

nu-mi place  machiajul tipei 



10


morti ne asculta =P~

Modificat de •Rallu.idiOtx33 (acum 16 ani)


_______________________________________

I can not stand indifferent .. you never think before you talk and you realize it's already too late ..


pus acum 16 ani
   
cRåzZzÿ pUpÈt
Moderator

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 269
ava: ....9,50 nu stiu dc dar 9,50
sig: dragutz-? 10


_______________________________________
See I know what’s up papi
I'm a loca in a sexy body
I know that you wanna party
The kinda party that we both know


Wanna play
Come on set the game on
I don’t need no warm ups, I'm turned on
Wanna play take two shots and lets go
I’m waiting. So waiting.


pus acum 16 ani
   
Love
~*BeBe*~

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 83
Avatar - Imaginea aia arata ciudat O.O Parca nu-s respectate proportiile , sau asa ceva ... sau poate tocmai asta e ideea, si nu o pricep eu ... Oricum, nu merge.Zic 8 de data aceasta.

Signature - Bine, imi place nuanta aceea de albastru si mai ales faptul ca-mi aminteste de gheata ( mai nou e plin orasul de asa ceva), insa ... personajul ala nu-mi prea place ( e dintr-un joc ?).Oricum, aici 8,50.


_______________________________________


 

pus acum 16 ani
   
•°●●๋•°BeBiLaSH•°●●๋•°
•°●●๋•°Bebilashul tau°●

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 104
av8
semn8


_______________________________________


pus acum 16 ani
   
lizuka
~*BeBe*~

Din: Anime Word
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 16
POI
avt . 9,90
semn.  9,90


_______________________________________
http://www.animehappy.3xforum.ro/

pus acum 16 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la