cool_gfx_rpc
Welcome to cool_gfx_rpc!!!:]
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
cool_gfx_rpc | Inregistrare | Login
POZE COOL_GFX_RPC
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: bella_sexy pe Simpatie.ro
 | Femeie 25 ani Bucuresti cauta Barbat 27 - 48 ani |
|
•°●●๋•°BeBiLaSH•°●●๋•°
•°●●๋•°Bebilashul tau°●
 Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 104
|
|
Jocul este simplu, veti da cate o nota pentru avatarul si semnatura user-ului de deasupra si la randul vostru veti primi nota de la urmatorul user. Va rog sa fiti sinceri. Have fun!
_______________________________________

|
|
| pus acum 16 ani |
|
Saki.
~*AdMiNiStRaToR*~
 Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 383
|
|
10 pt. avatar 9.50 semnatura
_______________________________________

|
|
| pus acum 16 ani |
|
cRåzZzÿ pUpÈt
Moderator
 Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 269
|
|
10 avatar
10 semnatura:X:X:X:X:X- e atat de moooov:X:X
_______________________________________ See I know what’s up papi I'm a loca in a sexy body I know that you wanna party The kinda party that we both know
 Wanna play Come on set the game on I don’t need no warm ups, I'm turned on Wanna play take two shots and lets go I’m waiting. So waiting.
|
|
| pus acum 16 ani |
|
Love
~*BeBe*~
 Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 83
|
|
Avatar - Este destul de reusit si imi aminteste de desenele animate.Deci,cred ca de data aceasta voi spune 9,50
Signature - Una dintre imaginile mele favorite.Nuanta aceea de violet este foarte reusita si fluturele ii da un farmec aparte.Un singur lucru : preferam dimensiunile standard pentru semnaturi.Asa ca voi zice tot 9,50.
_______________________________________


|
|
| pus acum 16 ani |
|
Saki.
~*AdMiNiStRaToR*~
 Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 383
|
|
Avatar:Imi place,dar nu stiu cine e,asa ca ii voi da 9.50 Semnatura:Imi place acea iconita cu cancerul.Ma enerveaza vaccinele alea.Si imi place poza,dar chiar nu stiu cine e,deci ii voi da 10,deoarece imi place de fata.La avatr nu am pus 10,deoarece e cam simplut,si da un aspect...gol:]]
_______________________________________

|
|
| pus acum 16 ani |
|
Love
~*BeBe*~
 Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 83
|
|
Avatar - Este foarte dulce, mai ales acei ochi albastri si expresia fetei ... Nu e tocmai un avatar (nu are dimensiunile) , insa de data aceasta 9,50
Signature - Poza ... scuze, nu prea gust genul acesta de umor.Nu are nici formatul pentru semnatura, nici nu-s fana a strambaturilor.Imi plac in schimb ambele texte (desi pentru primul, varianta de pare o stiam eu era "Daca nu m-am nascut printesa, m-am facut perversa).De data asta zic 8.
_______________________________________


|
|
| pus acum 16 ani |
|
Saki.
~*AdMiNiStRaToR*~
 Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 383
|
|
Avatar:10 Semnatura
Ci ti uitzi?
10 
_______________________________________

|
|
| pus acum 16 ani |
|
Taci faa ³ ² ¹ º
~*CoOl*~
 Din: verrückte welt
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 121
|
|
avatar 9.50
nu-mi place machiajul tipei
10
morti ne asculta =P~
Modificat de •Rallu.idiOtx33 (acum 16 ani)
_______________________________________
 I can not stand indifferent .. you never think before you talk and you realize it's already too late ..
|
|
| pus acum 16 ani |
|
Love
~*BeBe*~
 Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 83
|
|
Avatar - Imaginea aia arata ciudat O.O Parca nu-s respectate proportiile , sau asa ceva ... sau poate tocmai asta e ideea, si nu o pricep eu ... Oricum, nu merge.Zic 8 de data aceasta.
Signature - Bine, imi place nuanta aceea de albastru si mai ales faptul ca-mi aminteste de gheata ( mai nou e plin orasul de asa ceva), insa ... personajul ala nu-mi prea place ( e dintr-un joc ?).Oricum, aici 8,50.
_______________________________________


|
|
| pus acum 16 ani |
|
•°●●๋•°BeBiLaSH•°●●๋•°
•°●●๋•°Bebilashul tau°●
 Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 104
|
|
av8 semn8
_______________________________________

|
|
| pus acum 16 ani |
|
lizuka
~*BeBe*~
 Din: Anime Word
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 16
|
|
POI avt . 9,90 semn. 9,90
_______________________________________
http://www.animehappy.3xforum.ro/
|
|
| pus acum 16 ani |
|