cool_gfx_rpc
Welcome to cool_gfx_rpc!!!:]
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
cool_gfx_rpc | Inregistrare | Login
POZE COOL_GFX_RPC
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: Profil monaahmed2012
 | Femeie 25 ani Calarasi cauta Barbat 25 - 48 ani |
|
Love
~*BeBe*~
 Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 83
|
|
OK,pun si eu cateva poze.
Acum un an,la Olimpiada Nationala,la Craiova,intr-un parc din centru.Ma machiase o colega de camera de la camin si ... cerceii ai fost ideea ei ^^
Acum ceva vreme,de 1 septembrie,pe faleza din Constanta.
Atat deocamdata.Nu as vrea sa va sperii din prima ^^"
_______________________________________


|
|
| pus acum 16 ani |
|
cRåzZzÿ pUpÈt
Moderator
 Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 269
|
|
Esti tzupel cute de ce sa ne sperii? mai pone pozici >:d< 
_______________________________________ See I know what’s up papi I'm a loca in a sexy body I know that you wanna party The kinda party that we both know
 Wanna play Come on set the game on I don’t need no warm ups, I'm turned on Wanna play take two shots and lets go I’m waiting. So waiting.
|
|
| pus acum 16 ani |
|
Saki.
~*AdMiNiStRaToR*~
 Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 383
|
|
Ce draguta esti! Mai pune!!!
_______________________________________

|
|
| pus acum 16 ani |
|
Love
~*BeBe*~
 Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 83
|
|
Ma bucur ca v-au placut ! =^.^= Ok,daca nu v-am speriat inca ...
Asta vara,in gradina,la tara,printre flori ^^
In Delta,la un hotel
_______________________________________


|
|
| pus acum 16 ani |
|
|
music_is_life
~*BeBe*~
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 89
|
|
frumoase poze Olimpiada Nationala la ce?
|
|
| pus acum 16 ani |
|
Love
~*BeBe*~
 Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 83
|
|
Stiinte socio-umane,anul trecut,la Craiova,in vacanta din Aprilie. Ne-au cazat la camin,insa a fost foarte frumos si m-am imprietenit cu cateva fete de la filosofie.
_______________________________________


|
|
| pus acum 16 ani |
|
Saki.
~*AdMiNiStRaToR*~
 Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 383
|
|
Oau:]Mai pune poze 
_______________________________________

|
|
| pus acum 16 ani |
|
|
music_is_life
~*BeBe*~
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 89
|
|
|
| pus acum 16 ani |
|
Love
~*BeBe*~
 Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 83
|
|
La padure , de 1 Mai.Exresam mersul in maini,impreuna cu cateva prietene.Nu ma intrebati ce-a iesit,ca inca mai am vanatai.
De 1 Septembrie la mare,pe faleza din Constanta,langa Casinou.
Tot de 1 Mai,la padure.Dupa ce-am mers in maini,aveam chef sa ne cataram in copaci.
Cu parasuta,in Grecia,asta vara.Cam neclar,stiu(poza facuta de o prietena,cu zoom-ul de pe telefonul mobil).
_______________________________________


|
|
| pus acum 16 ani |
|
Saki.
~*AdMiNiStRaToR*~
 Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 383
|
|
Si eu am avut azi olimpiada la Lb. Romana
Cute poze Mai pune
_______________________________________

|
|
| pus acum 16 ani |
|
Love
~*BeBe*~
 Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 83
|
|
WoW !Felicitari ! ^.~ Sa iei nota mare si sa treci de urmatoarele faze,ca sa ne intalnim la nationala,da ? Mai pun poze putin mai tarziu.
_______________________________________


|
|
| pus acum 16 ani |
|
Saki.
~*AdMiNiStRaToR*~
 Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 383
|
|
Multumesc:] Poate ca o sa ne intalnim,sa speram 
_______________________________________

|
|
| pus acum 16 ani |
|
|
music_is_life
~*BeBe*~
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 89
|
|
Love a scris:
La padure , de 1 Mai.Exresam mersul in maini,impreuna cu cateva prietene.Nu ma intrebati ce-a iesit,ca inca mai am vanatai. http://i50.tinypic.com/mcgl5s.jpg
De 1 Septembrie la mare,pe faleza din Constanta,langa Casinou. http://i47.tinypic.com/30us2g8.jpg
Tot de 1 Mai,la padure.Dupa ce-am mers in maini,aveam chef sa ne cataram in copaci. http://i45.tinypic.com/y12d0.jpg
Cu parasuta,in Grecia,asta vara.Cam neclar,stiu(poza facuta de o prietena,cu zoom-ul de pe telefonul mobil). http://i48.tinypic.com/2vbmq2q.jpg |
te-ai dat cu parasuta?:O
cum a fost?zi repedeeeeee
vreau si eu 
|
|
| pus acum 16 ani |
|
cRåzZzÿ pUpÈt
Moderator
 Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 269
|
|
Si yo vreau sa zbooor 
_______________________________________ See I know what’s up papi I'm a loca in a sexy body I know that you wanna party The kinda party that we both know
 Wanna play Come on set the game on I don’t need no warm ups, I'm turned on Wanna play take two shots and lets go I’m waiting. So waiting.
|
|
| pus acum 16 ani |
|
Taci faa ³ ² ¹ º
~*CoOl*~
 Din: verrückte welt
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 121
|
|
waa esti asa dragutsa . mai pune ):.
_______________________________________
 I can not stand indifferent .. you never think before you talk and you realize it's already too late ..
|
|
| pus acum 16 ani |
|
Love
~*BeBe*~
 Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 83
|
|
M-am dat cu parasuta in vara, in Grecia.A fost foarte frumos, cam frig insa.Eram uda toata si am cazut in mare.Cand am aterizat din nou a fost greu, pentru ca trebuia sa am grija la picioare.A fost ok insa si mi-a placut mult ^^
Si multumesc tuturor pentru complimente =^.^=
_______________________________________


|
|
| pus acum 16 ani |
|