cool_gfx_rpc
Welcome to cool_gfx_rpc!!!:]
Lista Forumurilor Pe Tematici
cool_gfx_rpc | Inregistrare | Login

POZE COOL_GFX_RPC

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
Profil monaahmed2012
Femeie
25 ani
Calarasi
cauta Barbat
25 - 48 ani
cool_gfx_rpc / Poze cu noi / Love's Photos Moderat de cRåzZzÿ pUpÈt, °sArM4.lA.cUpToR°
Autor
Mesaj Pagini: 1
Love
~*BeBe*~

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 83
OK,pun si eu cateva poze.

Acum un an,la Olimpiada Nationala,la Craiova,intr-un parc din centru.Ma machiase o colega de camera de la camin si ... cerceii ai fost ideea ei ^^


Acum ceva vreme,de 1 septembrie,pe faleza din Constanta.


Atat deocamdata.Nu as vrea sa va sperii din prima ^^"


_______________________________________


 

pus acum 16 ani
   
cRåzZzÿ pUpÈt
Moderator

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 269
Esti tzupel cute de ce sa ne sperii? mai pone pozici >:d<

_______________________________________
See I know what’s up papi
I'm a loca in a sexy body
I know that you wanna party
The kinda party that we both know


Wanna play
Come on set the game on
I don’t need no warm ups, I'm turned on
Wanna play take two shots and lets go
I’m waiting. So waiting.


pus acum 16 ani
   
Saki.
~*AdMiNiStRaToR*~

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 383
Ce draguta esti!
Mai pune!!!


_______________________________________


pus acum 16 ani
   
Love
~*BeBe*~

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 83
Ma bucur ca v-au placut ! =^.^= Ok,daca nu v-am speriat inca ...

Asta vara,in gradina,la tara,printre flori ^^


In Delta,la un hotel


_______________________________________


 

pus acum 16 ani
   
music_is_life
~*BeBe*~

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 89
frumoase poze
Olimpiada Nationala la ce?


pus acum 16 ani
   
Love
~*BeBe*~

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 83
Stiinte socio-umane,anul trecut,la Craiova,in vacanta din Aprilie.
Ne-au cazat la camin,insa a fost foarte frumos si m-am imprietenit cu cateva fete de la filosofie.


_______________________________________


 

pus acum 16 ani
   
Saki.
~*AdMiNiStRaToR*~

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 383
Oau:]Mai pune poze

_______________________________________


pus acum 16 ani
   
music_is_life
~*BeBe*~

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 89
wow!felicitari=D>

pus acum 16 ani
   
Love
~*BeBe*~

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 83
La padure , de 1 Mai.Exresam mersul in maini,impreuna cu cateva prietene.Nu ma intrebati ce-a iesit,ca inca mai am vanatai.


De 1 Septembrie la mare,pe faleza din Constanta,langa Casinou.


Tot de 1 Mai,la padure.Dupa ce-am mers in maini,aveam chef sa ne cataram in copaci.


Cu parasuta,in Grecia,asta vara.Cam neclar,stiu(poza facuta de o prietena,cu zoom-ul de pe telefonul mobil).


_______________________________________


 

pus acum 16 ani
   
Saki.
~*AdMiNiStRaToR*~

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 383
Si eu am avut azi olimpiada la Lb. Romana


Cute poze
Mai pune


_______________________________________


pus acum 16 ani
   
Love
~*BeBe*~

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 83
WoW !Felicitari ! ^.~ Sa iei nota mare si sa treci de urmatoarele faze,ca sa ne intalnim la nationala,da ?
Mai pun poze putin mai tarziu.


_______________________________________


 

pus acum 16 ani
   
Saki.
~*AdMiNiStRaToR*~

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 383
Multumesc:]
Poate ca o sa ne intalnim,sa speram


_______________________________________


pus acum 16 ani
   
music_is_life
~*BeBe*~

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 89

Love a scris:

La padure , de 1 Mai.Exresam mersul in maini,impreuna cu cateva prietene.Nu ma intrebati ce-a iesit,ca inca mai am vanatai.
http://i50.tinypic.com/mcgl5s.jpg

De 1 Septembrie la mare,pe faleza din Constanta,langa Casinou.
http://i47.tinypic.com/30us2g8.jpg

Tot de 1 Mai,la padure.Dupa ce-am mers in maini,aveam chef sa ne cataram in copaci.
http://i45.tinypic.com/y12d0.jpg

Cu parasuta,in Grecia,asta vara.Cam neclar,stiu(poza facuta de o prietena,cu zoom-ul de pe telefonul mobil).
http://i48.tinypic.com/2vbmq2q.jpg



te-ai dat cu parasuta?:O

cum a fost?zi repedeeeeee      

vreau si eu    


pus acum 16 ani
   
cRåzZzÿ pUpÈt
Moderator

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 269
Si yo vreau sa zbooor

_______________________________________
See I know what’s up papi
I'm a loca in a sexy body
I know that you wanna party
The kinda party that we both know


Wanna play
Come on set the game on
I don’t need no warm ups, I'm turned on
Wanna play take two shots and lets go
I’m waiting. So waiting.


pus acum 16 ani
   
Taci faa ³ ² ¹ º
~*CoOl*~

Din: verrückte welt
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 121
waa  esti asa dragutsa . mai pune  ):.

_______________________________________

I can not stand indifferent .. you never think before you talk and you realize it's already too late ..


pus acum 16 ani
   
Love
~*BeBe*~

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 83
M-am dat cu parasuta in vara, in Grecia.A fost foarte frumos, cam frig insa.Eram uda toata si am cazut in mare.Cand am aterizat din nou a fost greu, pentru ca trebuia sa am grija la picioare.A fost ok insa si mi-a placut mult ^^

Si multumesc tuturor pentru complimente =^.^=


_______________________________________


 

pus acum 16 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la