cool_gfx_rpc
Welcome to cool_gfx_rpc!!!:]
Lista Forumurilor Pe Tematici
cool_gfx_rpc | Inregistrare | Login

POZE COOL_GFX_RPC

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
pysy_mik
Femeie
25 ani
Teleorman
cauta Barbat
25 - 44 ani
cool_gfx_rpc / RPC-uri / Love's RPC's Moderat de cRåzZzÿ pUpÈt, °sArM4.lA.cUpToR°
Autor
Mesaj Pagini: 1
Love
~*BeBe*~

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 83
Am incercat si eu cateva ceva acum multa vreme.Nu e tocmai cine stie ce,insa erau dragute atunci si ... sunt primele mele incercari,asa ca ... astept critici =^.^= (pentru ca de data aceasta nu ma supar)

Un fel de Sakura blonda (asta e chiar prima incercare)


Tot Sakura,de data aceasta in albastru deschis si lila


Din nou Sakura,in albastru (aceasta chiar mi-a placut)


Si ultima Sakura


Sasuke in rosu


Tamaki (am modificat uniforma si culoarea parului)


Acesta cred ca este ultimul.I-am zis Blue Phoenix si e printre preferatele mele.


_______________________________________


 

pus acum 16 ani
   
cRåzZzÿ pUpÈt
Moderator

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 269
Sunt cute in ce program la faci?

_______________________________________
See I know what’s up papi
I'm a loca in a sexy body
I know that you wanna party
The kinda party that we both know


Wanna play
Come on set the game on
I don’t need no warm ups, I'm turned on
Wanna play take two shots and lets go
I’m waiting. So waiting.


pus acum 16 ani
   
Saki.
~*AdMiNiStRaToR*~

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 383
Idem Axuc:]

_______________________________________


pus acum 16 ani
   
Love
~*BeBe*~

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 83
Folosesc PhotoShop,insa sunt numai o incepatoare,asa ca nu este chiar cine stie ce.Voi mai continua sa lucrez si sper sa apara imbunatatiri.

_______________________________________


 

pus acum 16 ani
   
Love
~*BeBe*~

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 83
Offtopic - Imi cer scuze pentru double post , insa nu imi pot edita mesajele,asa ca va trebui sa postez inca o data (la cateva ore distanta de ultimul post).

Am revenit ! =^.^= Am mai incercat un RPC , tot cu Sakura (este destul de usor de editat).OK,nu a iesit ceva excelent,insa ... sper sa va placa(e putin ... mai mult schimbata de data aceasta).


_______________________________________


 

pus acum 16 ani
   
Saki.
~*AdMiNiStRaToR*~

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 383
Esti priceputa.Stii sa faci si umbre:-D

_______________________________________


pus acum 16 ani
   
cRåzZzÿ pUpÈt
Moderator

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 269
iauzi Brutus

In fine tac-tac

Paai vezi ca sunt dura la RPC

Sfaturi:
1. Schimba aspectul lor o_O adik nu poti sa faci calumea RPC in Photoshop -.-. Iti recomand paint.net se instaleaza repede si e ushor de folosit .
2. Cum ziceam mai sus, schimba aspectul lor. adica nu edita fiecare liniuta a parului personajului ales din care sa faci RPC. Nu stiu daca ai inteles.
3. Adauga umbre
4. Creaza-ti un stil al tau pe care sa te bazezi. Adica cum sa faci parul, etc. etc.
5. Nu te supara pe mineee  

So THIS IS IT

Cam atat am avut de comentat


_______________________________________
See I know what’s up papi
I'm a loca in a sexy body
I know that you wanna party
The kinda party that we both know


Wanna play
Come on set the game on
I don’t need no warm ups, I'm turned on
Wanna play take two shots and lets go
I’m waiting. So waiting.


pus acum 16 ani
   
Love
~*BeBe*~

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 83
Deci ... stai ca eu tot nu am inteles.
Paint.net nu mi se pare la fel de complex ca si PhotoShop-ul (nu ca as fi eu mare experta in PS.).Paint.net am avut in urma cu ceva timp,insa ... PhotoShop-ul ofera mai multe optiuni de editare.
Ce e rau in a edita orice detaliu ?Adica ... ideea (mea) era sa urmaresc asemanarea cu originalul.Nu stiu,asta  eparerea mea >.>
Umbre am adaugat,insa sunt slabe,usor vizibile,pentru a respecta poza originala.
Sti propriu ... chiar trebuie ?Adica,nu stiu,partea asta o s-o incerc (deja am facut nu stiu cate Sakure albastre-verzi ; intra si asta la capitolul acesta ? ^^" ).
Stai linistita ca nu ma supar,pentru ca,asa cum am zis de la inceput,accept orice critica,atata timp cat nu e facuta cu rautate si e constructiva.
Ce nu-mi placea la Paint.net era faptul ca nu se putea reprezenta bine volumul si imaginile aratau ... ca niste stick-ere.

Saki. ,ma bucur ca ti-au placut,eu voi mai incerca modele noi.Vad ce iese si va arat.
Merci tuturor pentru tot.Revin putin mai tarziu,cu modele noi ^.~


_______________________________________


 

pus acum 16 ani
   
Saki.
~*AdMiNiStRaToR*~

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 383
La mine e mult mai rau daca va arat ce RPC-uri am facut.Le las anonime  

_______________________________________


pus acum 16 ani
   
cRåzZzÿ pUpÈt
Moderator

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 269
Well pai ca sa nu se mai vada urat[si eo uram chesti asta, mama looor:]] ] adaugi blur ca se vede mai bine, dak la asta te refereai

Dar:]] la paint.net e o chestiutza care trebe activata ca sa dai o forma rpc-ului, si Saki stie Aia cu LAyeru


_______________________________________
See I know what’s up papi
I'm a loca in a sexy body
I know that you wanna party
The kinda party that we both know


Wanna play
Come on set the game on
I don’t need no warm ups, I'm turned on
Wanna play take two shots and lets go
I’m waiting. So waiting.


pus acum 16 ani
   
Saki.
~*AdMiNiStRaToR*~

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 383
Da,si am invatat cand ai intrat in calculatorul meu:]]
Mi-a placut  


_______________________________________


pus acum 16 ani
   
cRåzZzÿ pUpÈt
Moderator

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 269
Tehnologia din ziua de azi

_______________________________________
See I know what’s up papi
I'm a loca in a sexy body
I know that you wanna party
The kinda party that we both know


Wanna play
Come on set the game on
I don’t need no warm ups, I'm turned on
Wanna play take two shots and lets go
I’m waiting. So waiting.


pus acum 16 ani
   
Saki.
~*AdMiNiStRaToR*~

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 383
Dacum:>:>

_______________________________________


pus acum 16 ani
   
Kohashi-Chan
~*BeBe*~

Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 14
is frum pt o incepatoare

love's rpc's frum

5KB


pus acum 14 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la