cool_gfx_rpc
Welcome to cool_gfx_rpc!!!:]
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
cool_gfx_rpc | Inregistrare | Login
POZE COOL_GFX_RPC
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: pysy_mik
 | Femeie 25 ani Teleorman cauta Barbat 25 - 44 ani |
|
Love
~*BeBe*~
 Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 83
|
|
Am incercat si eu cateva ceva acum multa vreme.Nu e tocmai cine stie ce,insa erau dragute atunci si ... sunt primele mele incercari,asa ca ... astept critici =^.^= (pentru ca de data aceasta nu ma supar)
Un fel de Sakura blonda (asta e chiar prima incercare)
Tot Sakura,de data aceasta in albastru deschis si lila
Din nou Sakura,in albastru (aceasta chiar mi-a placut)
Si ultima Sakura
Sasuke in rosu
Tamaki (am modificat uniforma si culoarea parului)
Acesta cred ca este ultimul.I-am zis Blue Phoenix si e printre preferatele mele.
_______________________________________


|
|
| pus acum 16 ani |
|
cRåzZzÿ pUpÈt
Moderator
 Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 269
|
|
Sunt cute in ce program la faci? 
_______________________________________ See I know what’s up papi I'm a loca in a sexy body I know that you wanna party The kinda party that we both know
 Wanna play Come on set the game on I don’t need no warm ups, I'm turned on Wanna play take two shots and lets go I’m waiting. So waiting.
|
|
| pus acum 16 ani |
|
Saki.
~*AdMiNiStRaToR*~
 Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 383
|
|
Idem Axuc:]
_______________________________________

|
|
| pus acum 16 ani |
|
Love
~*BeBe*~
 Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 83
|
|
Folosesc PhotoShop,insa sunt numai o incepatoare,asa ca nu este chiar cine stie ce.Voi mai continua sa lucrez si sper sa apara imbunatatiri.
_______________________________________


|
|
| pus acum 16 ani |
|
Love
~*BeBe*~
 Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 83
|
|
Offtopic - Imi cer scuze pentru double post , insa nu imi pot edita mesajele,asa ca va trebui sa postez inca o data (la cateva ore distanta de ultimul post).
Am revenit ! =^.^= Am mai incercat un RPC , tot cu Sakura (este destul de usor de editat).OK,nu a iesit ceva excelent,insa ... sper sa va placa(e putin ... mai mult schimbata de data aceasta).
_______________________________________


|
|
| pus acum 16 ani |
|
Saki.
~*AdMiNiStRaToR*~
 Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 383
|
|
Esti priceputa.Stii sa faci si umbre:-D
_______________________________________

|
|
| pus acum 16 ani |
|
Love
~*BeBe*~
 Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 83
|
|
Deci ... stai ca eu tot nu am inteles. Paint.net nu mi se pare la fel de complex ca si PhotoShop-ul (nu ca as fi eu mare experta in PS.).Paint.net am avut in urma cu ceva timp,insa ... PhotoShop-ul ofera mai multe optiuni de editare. Ce e rau in a edita orice detaliu ?Adica ... ideea (mea) era sa urmaresc asemanarea cu originalul.Nu stiu,asta eparerea mea >.> Umbre am adaugat,insa sunt slabe,usor vizibile,pentru a respecta poza originala. Sti propriu ... chiar trebuie ?Adica,nu stiu,partea asta o s-o incerc (deja am facut nu stiu cate Sakure albastre-verzi ; intra si asta la capitolul acesta ? ^^" ). Stai linistita ca nu ma supar,pentru ca,asa cum am zis de la inceput,accept orice critica,atata timp cat nu e facuta cu rautate si e constructiva. Ce nu-mi placea la Paint.net era faptul ca nu se putea reprezenta bine volumul si imaginile aratau ... ca niste stick-ere.
Saki. ,ma bucur ca ti-au placut,eu voi mai incerca modele noi.Vad ce iese si va arat. Merci tuturor pentru tot.Revin putin mai tarziu,cu modele noi ^.~
_______________________________________


|
|
| pus acum 16 ani |
|
Saki.
~*AdMiNiStRaToR*~
 Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 383
|
|
La mine e mult mai rau daca va arat ce RPC-uri am facut.Le las anonime 
_______________________________________

|
|
| pus acum 16 ani |
|
Saki.
~*AdMiNiStRaToR*~
 Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 383
|
|
Da,si am invatat cand ai intrat in calculatorul meu:]] Mi-a placut 
_______________________________________

|
|
| pus acum 16 ani |
|
cRåzZzÿ pUpÈt
Moderator
 Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 269
|
|
Tehnologia din ziua de azi 
_______________________________________ See I know what’s up papi I'm a loca in a sexy body I know that you wanna party The kinda party that we both know
 Wanna play Come on set the game on I don’t need no warm ups, I'm turned on Wanna play take two shots and lets go I’m waiting. So waiting.
|
|
| pus acum 16 ani |
|
Saki.
~*AdMiNiStRaToR*~
 Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 383
|
|
Dacum:>:>
_______________________________________

|
|
| pus acum 16 ani |
|
|
Kohashi-Chan
~*BeBe*~
Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 14
|
|
is frum pt o incepatoare 
5KB
|
|
| pus acum 14 ani |
|