cool_gfx_rpc
Welcome to cool_gfx_rpc!!!:]
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
cool_gfx_rpc | Inregistrare | Login
POZE COOL_GFX_RPC
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: bruneta_mara
 | Femeie 24 ani Ialomita cauta Barbat 27 - 64 ani |
|
Saki.
~*AdMiNiStRaToR*~
 Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 383
|
|
Trebuie sa spui niste verbe,ca sa poti completa chestia asta:]]
Ex: Mancand: Band:
Purtand:
Gandind:
Auzind:
Vazand:
Simtind:
Dorind:
Iubind:
Urand:
Asteptand:
Incep eu
Purtand:O pereche de pantaloni,chiloteii,si o bluza alba
Gandind:Oare ce-am facut la olimpiada?
Auzind:An Cafeee
Vazand:Telefonul
Simtind:Vibratiile
Dorind:Suc Cola
Iubind:Anime
Urand:Manelele
Asteptand:Pe tata care nu vine sa-mi aduca bananele 
_______________________________________

|
|
| pus acum 16 ani |
|
Love
~*BeBe*~
 Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 83
|
|
Mancand: Ciocolata alba
Band: Un pahar de ceai verde
Purtand: O salopeta de blug,un tricou subtire,intr-un roz pal si o pereche de sosete
Gandind: Cam multe.Unde gasesc eu poze pentru banner ?Cand termina Alexa ?De ce iarasi mi-am amintit de Emma Frost?Cand incepe oare serialul ?
Auzind: Reclama aceea de la televizor,o melodie in franceza "Romeo and Julie/Oscar and Andre"
Vazand: In afara ecranului televizorului si calculatorului ... nimic.
Simtind: Oboseala ... Si vesnica durere in maini (de la ace)
Dorind: Sa vina vacanta si sa scap de teze.Si sa mi se vindece mainile.
Iubind: Ca intotdeauna,secret.
Urand: Emma Frost ! XD
Asteptand: Sa termine de povestit si sa vedem ce zic aia doi daca ii intrerupem ... "din treaba" cu putin rock ^__^
_______________________________________


|
|
| pus acum 16 ani |
|
Saki.
~*AdMiNiStRaToR*~
 Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 383
|
|
Vreau si eu cioco alba 
_______________________________________

|
|
| pus acum 16 ani |
|
|
music_is_life
~*BeBe*~
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 89
|
|
Mancand:prajitura "Magura"
Band:suc natural de potocale(cat de natural,nu stiu)
Purtand:jeansi,sosete,un tricou negru,o maleta alba+ o bluza neagra cu rosu cu fermoar,cercei si adorata mea bratara neagra+inelul meu fav
Gandind:ce sa mai scriu acum,ce sa mai pun pe myspace
Auzind:Avril Lavigne-I don`t have to try
Vazand:monitorul
Simtind:plicitseala
Dorind:nimic momentan
Iubind:conteaza?
Urand:-,,-
Asteptand: sa imi vina keful sa ma ridic de la pc
app:love, ce ai patit la maini?
|
|
| pus acum 16 ani |
|
Saki.
~*AdMiNiStRaToR*~
 Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 383
|
|
Mancand:Cioco Poiana alba
Band:Suc natura de pere
Purtand:o camasa alba lunga,o pereche de sosete pufoase,si boxerii cu elefantel
Gandind:Oare ce face Enma Ai?
Auzind:The Legion of Doom-Lolita's Medicine
Vazand:Monitorul
Simtind:Miros de friptura
Dorind:Afara
Iubind:Aly
Urand::-"..secret
Asteptand:pe Ely
_______________________________________

|
|
| pus acum 16 ani |
|
Love
~*BeBe*~
 Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 83
|
|
Mancand: Din nou ciocolata alba =^.^=
Band: Ceai verde (din nou)
Purtand: De data aceasta ... pijamale albastre si sosete (am facut baie)
Gandind: Nu prea multe.Momentan,imi sta din nou gandul la Sims 3 , Umineko si ... X-Men (cred).
Auzind: Vanessa Paradis - Tandem
Vazand: In afara ecranului calculatorului ... fereastra si intunericul de afara.As vrea sa ninga.
Simtind: Mirosul cremei de corp ... E placut =^.^=
Dorind: Sa ninga la noapte.Ar fi chiar frumos.
Iubind: Si de data aceasta, secret.
Urand: Din nou,Emma Frost ! I hate that damn white b*tch ! (scuzati limbajul >.> )
Asteptand: Mai nimic.Poate doar primii fulgi de nea ...
_______________________________________


|
|
| pus acum 16 ani |
|
Saki.
~*AdMiNiStRaToR*~
 Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 383
|
|
Si eu astept sa ninga
_______________________________________

|
|
| pus acum 16 ani |
|
Love
~*BeBe*~
 Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 83
|
|
Mancand: Cadourile de la Moş Nicolae !
Band: Suc de portocale !
Purtand: Din nou,pijamale.Doar e seara si e weekend,nu ?
Gandind: Greu de zis.In momentul acesta recit o poezie in gand ...
Auzind: Sonorul unui film vechi.
Vazand: In afara ecranului calculatorului ... volumul de poezii.
Simtind: Oboseala, emotii pentru teza de maine.
Dorind: Un ceai de plante ... O vacanta la munte ...
Iubind: Inca o data, secret.
Urand: Emma Frost !
Asteptand: Nimic si pe nimeni.Totul si ... pe cineva.
_______________________________________


|
|
| pus acum 16 ani |
|
Saki.
~*AdMiNiStRaToR*~
 Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 383
|
|
Mancand:Banane
Band:Ceai
Purtand:Pijamaua mea rosiiie cu ciorapi albi:]
Gandind:"Oare imi anuleaza nota la romana s-au mi-o mareste?"
Auzind:Justin Beiber-Where are you now
Vazand oar canita mea cu broscuta
Simtind:Mirosul de pizza
Dorind:Vreau sa ningaaa
Iubind:Secret
Urand:Pe colegamea de banca
Asteptand:Mosuuuu
_______________________________________

|
|
| pus acum 16 ani |
|
Taci faa ³ ² ¹ º
~*CoOl*~
 Din: verrückte welt
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 121
|
|
Mancand:o portocala
Band: redd bull iti da aripi
Purtand:blugi si o bluza maro .. inca imi este lene sa ma shcimb
Gandind:la ziua de maine
Auzind:muzica
Vazand:ce scriu
Simtind:furie.fustrare,suparare
Dorind:sa dorm la colega mea
Iubind:pe pOrcul meu ;x
Urand:pe mama :-L
Asteptand:sa intre porcul pe mess :-L
_______________________________________
 I can not stand indifferent .. you never think before you talk and you realize it's already too late ..
|
|
| pus acum 16 ani |
|
|
music_is_life
~*BeBe*~
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 89
|
|
Mancand:nada
Band: tot nada
Purtand:pijamale albastre
Gandind:la ce sa scriu: ))
Auzind:LaFee-virus
Vazand:monitorul si ocnv mea cu kate
Simtind:gun: ))
Dorind:cartofi prajiti:-w
Iubind:pe tipul ala cute de la mn din liceu: X
Urand:pe pitipoank aia idioata de la mn din liceuX(
Asteptand:sa se faca o minune si sa imi apara o farfuriede cartofi prajiti in fata!
|
|
| pus acum 16 ani |
|
•°●●๋•°BeBiLaSH•°●●๋•°
•°●●๋•°Bebilashul tau°●
 Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 104
|
|
Mancand:Pizza
Band:Cocacola
Purtand:niste jonshi shi o bluza pe gat poza
Gandind:la inchidera scolilor
Auzind:pe tata cum sforaie
Vazand:leptopul
Simtind:tastatura
Dorind:sa se opreasca ninsoarea
Iubind:muzica
Urand:sforaitul tatei
Asteptand:sa taca sforaitul
_______________________________________

|
|
| pus acum 16 ani |
|