cool_gfx_rpc
Welcome to cool_gfx_rpc!!!:]
Lista Forumurilor Pe Tematici
cool_gfx_rpc | Inregistrare | Login

POZE COOL_GFX_RPC

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
bruneta_mara
Femeie
24 ani
Ialomita
cauta Barbat
27 - 64 ani
cool_gfx_rpc / Jocuri pe Forum / Acum Moderat de cRåzZzÿ pUpÈt, °sArM4.lA.cUpToR°
Autor
Mesaj Pagini: 1
Saki.
~*AdMiNiStRaToR*~

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 383
Trebuie sa spui niste verbe,ca sa poti completa chestia asta:]]

Ex: Mancand:
Band:

Purtand:

Gandind:

Auzind:

Vazand:

Simtind:

Dorind:

Iubind:

Urand:

Asteptand:


Incep eu


Purtand:O pereche de pantaloni,chiloteii,si o bluza alba

Gandind:Oare ce-am facut la olimpiada?

Auzind:An Cafeee

Vazand:Telefonul

Simtind:Vibratiile

Dorind:Suc Cola

Iubind:Anime

Urand:Manelele

Asteptand:Pe tata care nu vine sa-mi aduca bananele


_______________________________________


pus acum 16 ani
   
Love
~*BeBe*~

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 83
Mancand: Ciocolata alba

Band: Un pahar de ceai verde

Purtand: O salopeta de blug,un tricou subtire,intr-un roz pal si o pereche de sosete

Gandind: Cam multe.Unde gasesc eu poze pentru banner ?Cand termina Alexa ?De ce iarasi mi-am amintit de Emma Frost?Cand incepe oare serialul ?

Auzind: Reclama aceea de la televizor,o melodie in franceza "Romeo and Julie/Oscar and Andre"

Vazand: In afara ecranului televizorului si calculatorului ... nimic.

Simtind: Oboseala ... Si vesnica durere in maini (de la ace)

Dorind: Sa vina vacanta si sa scap de teze.Si sa mi se vindece mainile.

Iubind: Ca intotdeauna,secret.

Urand: Emma Frost ! XD

Asteptand: Sa termine de povestit si sa vedem ce zic aia doi daca ii intrerupem ... "din treaba" cu putin rock ^__^


_______________________________________


 

pus acum 16 ani
   
Saki.
~*AdMiNiStRaToR*~

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 383
Vreau si eu cioco alba

_______________________________________


pus acum 16 ani
   
cRåzZzÿ pUpÈt
Moderator

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 269


Mancand: dulciuri la greu XD"

Band: apa minerala:X

Purtand: o pereche de colanti negri p care scris Kiss, un tricou roz cu alb, niste sosete, si halatul meu loz si pufOoOS

Gandind: cand intra Cupidon pe mess? Ce mai face Alex? ma mai iubesteee?

Auzind: Puya ft. Sisu-Misca-te:X:X

Vazand: monitorul

Simtind: furnicaturi o.O

Dorind: o banana:>

Iubind: pe AlEx

Urand: pe fitosi

Asteptand: ceva de mancare


_______________________________________
See I know what’s up papi
I'm a loca in a sexy body
I know that you wanna party
The kinda party that we both know


Wanna play
Come on set the game on
I don’t need no warm ups, I'm turned on
Wanna play take two shots and lets go
I’m waiting. So waiting.


pus acum 16 ani
   
music_is_life
~*BeBe*~

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 89

Mancand:prajitura "Magura"

Band:suc natural de potocale(cat de natural,nu stiu)

Purtand:jeansi,sosete,un tricou negru,o maleta alba+ o bluza neagra cu rosu cu fermoar,cercei si adorata mea bratara neagra+inelul meu fav

Gandind:ce sa mai scriu acum,ce sa mai pun pe myspace

Auzind:Avril Lavigne-I don`t have to try

Vazand:monitorul

Simtind:plicitseala

Dorind:nimic momentan

Iubind:conteaza?

Urand:-,,-

Asteptand: sa imi vina keful sa ma ridic de la pc



app:love, ce ai patit la maini?


pus acum 16 ani
   
Saki.
~*AdMiNiStRaToR*~

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 383
Mancand:Cioco Poiana alba

Band:Suc natura de pere

Purtand:o camasa alba lunga,o pereche de sosete pufoase,si boxerii cu elefantel

Gandind:Oare ce face Enma Ai?

Auzind:The Legion of Doom-Lolita's Medicine

Vazand:Monitorul

Simtind:Miros de friptura

Dorind:Afara

Iubind:Aly

Urand::-"..secret

Asteptand:pe Ely


_______________________________________


pus acum 16 ani
   
Love
~*BeBe*~

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 83
Mancand: Din nou ciocolata alba =^.^=

Band: Ceai verde (din nou)

Purtand: De data aceasta ... pijamale albastre si sosete (am facut baie)

Gandind: Nu prea multe.Momentan,imi sta din nou gandul la Sims 3 , Umineko si ... X-Men (cred).

Auzind: Vanessa Paradis - Tandem

Vazand: In afara ecranului calculatorului ... fereastra si intunericul de afara.As vrea sa ninga.

Simtind: Mirosul cremei de corp ... E placut =^.^=

Dorind: Sa ninga la noapte.Ar fi chiar frumos.

Iubind: Si de data aceasta, secret.

Urand: Din nou,Emma Frost ! I hate that damn white b*tch ! (scuzati limbajul >.> )

Asteptand: Mai nimic.Poate doar primii fulgi de nea ...


_______________________________________


 

pus acum 16 ani
   
Saki.
~*AdMiNiStRaToR*~

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 383
Si eu astept sa ninga

_______________________________________


pus acum 16 ani
   
°sArM4.lA.cUpToR°
Moderator

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 160
Mancand: Nik


Band: tot nik


Purtand: pantaloni de pijama , tricou alb cu pisicutza si bluza de trening pe deasupra ...aaa...si soseste

Gandind: La teza de maine

Auzind: TV-ul si pompa de la pesti -.-

Vazand: monitorul

Simtind: tastatura la atingerele fine ale degetelor mele , scaunul sub fundul meu , mana pe mouse si ceva in ochi

Dorind: Sa nu fac maine muzica

Iubind: Pe cineva

Urand: multe lucruri

Asteptand: Vacanta


_______________________________________
Daca nu m'am nascut printesa , m'am facut perversa

Nu lucrez in weekend si in zilele care se termina in „i”

pus acum 16 ani
   
Love
~*BeBe*~

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 83
Mancand: Cadourile de la Moş  Nicolae !

Band: Suc de portocale !

Purtand: Din nou,pijamale.Doar e seara si e weekend,nu ?

Gandind: Greu de zis.In momentul acesta recit o poezie in gand ...

Auzind: Sonorul unui film vechi.

Vazand: In afara ecranului calculatorului ... volumul de poezii.

Simtind: Oboseala, emotii pentru teza de maine.

Dorind: Un ceai de plante ... O vacanta la munte ...

Iubind: Inca o data, secret.

Urand: Emma Frost !

Asteptand: Nimic si pe nimeni.Totul si ... pe cineva.


_______________________________________


 

pus acum 16 ani
   
Saki.
~*AdMiNiStRaToR*~

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 383
Mancand:Banane

Band:Ceai

Purtand:Pijamaua mea rosiiie cu ciorapi albi:]

Gandind:"Oare imi anuleaza nota la romana s-au mi-o mareste?"

Auzind:Justin Beiber-Where are you now

Vazandoar canita mea cu broscuta

Simtind:Mirosul de pizza

Dorind:Vreau sa ningaaa

Iubind:Secret

Urand:Pe colegamea de banca

Asteptand:Mosuuuu


_______________________________________


pus acum 16 ani
   
Taci faa ³ ² ¹ º
~*CoOl*~

Din: verrückte welt
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 121
Mancand:o portocala

Band: redd bull iti da aripi

Purtand:blugi si  o bluza maro .. inca imi este lene sa ma shcimb

Gandind:la ziua de maine

Auzind:muzica

Vazand:ce scriu

Simtind:furie.fustrare,suparare

Dorind:sa dorm la colega mea

Iubind:pe  pOrcul meu ;x

Urand:pe mama :-L

Asteptand:sa  intre porcul pe mess :-L


_______________________________________

I can not stand indifferent .. you never think before you talk and you realize it's already too late ..


pus acum 16 ani
   
music_is_life
~*BeBe*~

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 89

Mancand:nada

Band: tot nada

Purtand:pijamale albastre

Gandind:la ce sa scriu: ))

Auzind:LaFee-virus

Vazand:monitorul si ocnv mea cu kate

Simtind:gun: ))

Dorind:cartofi prajiti:-w

Iubind:pe tipul ala cute de la mn din liceu: X

Urand:pe pitipoank aia idioata de la mn din liceuX(

Asteptand:sa se faca o minune si sa imi apara o farfuriede cartofi prajiti in fata!


pus acum 16 ani
   
cRåzZzÿ pUpÈt
Moderator

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 269
Mancand:Nik

Band: Suc...

Purtand: Pijamaua roz si halatu xD

Gandind: Ce nebun ...

Auzind: Spike- Tango

Vazand: ceva

Simtind: mangaieri xD

Dorind: mancare

Iubind: ca mai sus -.-

Urand: colega'mea

Asteptand: nimic


_______________________________________
See I know what’s up papi
I'm a loca in a sexy body
I know that you wanna party
The kinda party that we both know


Wanna play
Come on set the game on
I don’t need no warm ups, I'm turned on
Wanna play take two shots and lets go
I’m waiting. So waiting.


pus acum 16 ani
   
•°●●๋•°BeBiLaSH•°●●๋•°
•°●●๋•°Bebilashul tau°●

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 104
Mancand:Pizza

Band:Cocacola

Purtand:niste jonshi shi o bluza pe gat poza

Gandind:la inchidera scolilor

Auzind:pe tata cum sforaie

Vazand:leptopul

Simtind:tastatura

Dorind:sa se opreasca ninsoarea

Iubind:muzica

Urand:sforaitul tatei

Asteptand:sa taca sforaitul


_______________________________________


pus acum 16 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la