cool_gfx_rpc
Welcome to cool_gfx_rpc!!!:]
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
cool_gfx_rpc | Inregistrare | Login
POZE COOL_GFX_RPC
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: beatrice17 la Simpatie.ro
 | Femeie 25 ani Bucuresti cauta Barbat 25 - 80 ani |
|
Saki.
~*AdMiNiStRaToR*~
 Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 383
|
|
Semnatura: Avatarul:
Set:Mia the mystic angel
Set:the happy friends
(Este cam mare,nu am mai apucat sa o micsorez)
Set:The Nana`s
Semnatura:
Avatar:
Avatar: Semnatura:
_______________________________________

|
|
| pus acum 16 ani |
|
Love
~*BeBe*~
 Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 83
|
|
Primul set Am mentionat ca sunt fana Nana ?Imi place foarte mult setul acesta,mai ales accentele de rosu care chiar dau un farmec aparte.Imi place mult poza aleasa si mai ales tonurile de alb si negru (combinatia). Avatarul vad ca este aceeasi imagine,micsorata.Pacat.O puteai ... decupa altfel,eram curioasa sa vad imaginea din alt unghi.
Al doilea set Frumoasa combinatia intre cele doua imagini pe care le-a ales si de asemenea,culorile sunt foarte placute.Avatarul imi place mai mult de aceasta data.Vezi ca ai intrat cu scris-ul pe border si se observa.
Al treilea Imaginea aceea este asa de dulce.Oricum, culorile alese sunt foarte placute,intrucat sunt calde si deschise.Dimensiunile mai trebuie modificate insa.Semnatura imi place mai mult.
Al patrulea Avatarul este foarte reusit din toate punctele de vedere (dimensiuni,culori) si de asemenea este simplu,asa ca din nou,imi place.Nuanta aleasa este printre preferatele mele.Apoi ... semnatura.Imi plac in special imaginile alese si tonurile de roz.
Al cincilea Imaginile din categoria asta nu sunt tocmai favoritele mele.E dragut lucrata si-mi plac inimioarele acelea.
Al saselea Valabil si aici.Desi imaginile sunt cam simple.
Inca ceva,valabil pentru primele seturi.Incearca sa schimbi font-ul,pentru ca acesta este putin cam simplu si nu se potriveste intotdeauna cu imaginile (imi place insa font-ul din al cincilea set).Si,atunci cand te senmezi pe creatii,incearca sa nu fie atat de vizibil.Stiu ca e placut sa-ti vezi seturile la altu useri si sa fie si numele tau pe ele,insa uneori e putin deranjant.
In concluzie ... nu sunt perfecte,insa imi place stilul tau.Deci,astept continuarea ! ^.~
_______________________________________


|
|
| pus acum 16 ani |
|
Saki.
~*AdMiNiStRaToR*~
 Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 383
|
|
Ma pricep?:|
Nu credeam:-j.. Sigur,te ajut
_______________________________________

|
|
| pus acum 16 ani |
|