cool_gfx_rpc
Welcome to cool_gfx_rpc!!!:]
Lista Forumurilor Pe Tematici
cool_gfx_rpc | Inregistrare | Login

POZE COOL_GFX_RPC

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
beatrice17 la Simpatie.ro
Femeie
25 ani
Bucuresti
cauta Barbat
25 - 80 ani
cool_gfx_rpc / GFX-uri / Gfx-urile mele Moderat de cRåzZzÿ pUpÈt, °sArM4.lA.cUpToR°
Autor
Mesaj Pagini: 1
Saki.
~*AdMiNiStRaToR*~

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 383
Semnatura:

Avatarul:


Set:Mia the mystic angel





Set:the happy friends

(Este cam mare,nu am mai apucat sa o micsorez)



Set:The Nana`s





Semnatura:


Avatar:


Avatar:

Semnatura:


_______________________________________


pus acum 16 ani
   
Love
~*BeBe*~

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 83
Primul set
Am mentionat ca sunt fana Nana ?Imi place foarte mult setul acesta,mai ales accentele de rosu care chiar dau un farmec aparte.Imi place mult poza aleasa si mai ales tonurile de alb si negru (combinatia).
Avatarul vad ca este aceeasi imagine,micsorata.Pacat.O puteai ... decupa altfel,eram curioasa sa vad imaginea din alt unghi.

Al doilea set
Frumoasa combinatia intre cele doua imagini pe care le-a ales si de asemenea,culorile sunt foarte placute.Avatarul imi place mai mult de aceasta data.Vezi ca ai intrat cu scris-ul pe border si se observa.

Al treilea
Imaginea aceea este asa de dulce.Oricum, culorile alese sunt foarte placute,intrucat sunt calde si deschise.Dimensiunile mai trebuie modificate insa.Semnatura imi place mai mult.

Al patrulea
Avatarul este foarte reusit din toate punctele de vedere (dimensiuni,culori) si de asemenea este simplu,asa ca din nou,imi place.Nuanta aleasa este printre preferatele mele.Apoi ... semnatura.Imi plac in special imaginile alese si tonurile de roz.

Al cincilea
Imaginile din categoria asta nu sunt tocmai favoritele mele.E dragut lucrata si-mi plac inimioarele acelea.

Al saselea
Valabil si aici.Desi imaginile sunt cam simple.

Inca ceva,valabil pentru primele seturi.Incearca sa schimbi font-ul,pentru ca acesta este putin cam simplu si nu se potriveste intotdeauna cu imaginile (imi place insa font-ul din al cincilea set).Si,atunci cand te senmezi pe creatii,incearca sa nu fie atat de vizibil.Stiu ca e placut sa-ti vezi seturile la altu useri si sa fie si numele tau pe ele,insa uneori e putin deranjant.

In concluzie ... nu sunt perfecte,insa imi place stilul tau.Deci,astept continuarea ! ^.~


_______________________________________


 

pus acum 16 ani
   
°sArM4.lA.cUpToR°
Moderator

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 160
wow...deci asa se fac    o sa mai incerc si eu      cum am zis e prima data si nu stiu cum si ce sa fac      poate ma ajuti si pe mine , love, vad ca te pricepi    daca vrei desigur...

_______________________________________
Daca nu m'am nascut printesa , m'am facut perversa

Nu lucrez in weekend si in zilele care se termina in „i”

pus acum 16 ani
   
Saki.
~*AdMiNiStRaToR*~

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 383
Ma pricep?:|

Nu credeam:-j..
Sigur,te ajut


_______________________________________


pus acum 16 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la