cool_gfx_rpc
Welcome to cool_gfx_rpc!!!:]
Lista Forumurilor Pe Tematici
cool_gfx_rpc | Inregistrare | Login

POZE COOL_GFX_RPC

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
crazygirl
Femeie
24 ani
Buzau
cauta Barbat
26 - 80 ani
cool_gfx_rpc / Jocuri pe Forum / Ce simti cand Moderat de cRåzZzÿ pUpÈt, °sArM4.lA.cUpToR°
Autor
Mesaj Pagini: 1
Saki.
~*AdMiNiStRaToR*~

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 383
Spui ce simti cand,dar cand cineva a pus o intrebare

Ce simti cand te inseala barbati-tu
Nervozitate


Ce simti cand ai o sora insuportabila?


_______________________________________


pus acum 16 ani
   
°sArM4.lA.cUpToR°
Moderator

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 160
Nevoia  de a o sugruma     


Ce simti cand ai o groaza de teme ? -.-


_______________________________________
Daca nu m'am nascut printesa , m'am facut perversa

Nu lucrez in weekend si in zilele care se termina in „i”

pus acum 16 ani
   
Saki.
~*AdMiNiStRaToR*~

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 383
Simt ca o sa ma toooooopesc in caiet

Ce simti cand te indragostesti?


_______________________________________


pus acum 16 ani
   
cRåzZzÿ pUpÈt
Moderator

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 269
Fluturasi in stomac si imi vine sa sar pe respectivu

Cum te simti cand primesti una la fund?


_______________________________________
See I know what’s up papi
I'm a loca in a sexy body
I know that you wanna party
The kinda party that we both know


Wanna play
Come on set the game on
I don’t need no warm ups, I'm turned on
Wanna play take two shots and lets go
I’m waiting. So waiting.


pus acum 16 ani
   
°sArM4.lA.cUpToR°
Moderator

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 160
Furioasa si ......sadica 

Ce simti cand....iei o nota mica ?-.-


_______________________________________
Daca nu m'am nascut printesa , m'am facut perversa

Nu lucrez in weekend si in zilele care se termina in „i”

pus acum 16 ani
   
cRåzZzÿ pUpÈt
Moderator

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 269
Ca o venit drq

Ce simti cand dai teza?


_______________________________________
See I know what’s up papi
I'm a loca in a sexy body
I know that you wanna party
The kinda party that we both know


Wanna play
Come on set the game on
I don’t need no warm ups, I'm turned on
Wanna play take two shots and lets go
I’m waiting. So waiting.


pus acum 16 ani
   
°sArM4.lA.cUpToR°
Moderator

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 160
Tremurat de picioare + frica + nebunie + valeleu ! + imbratisari + pixu in mana + mii de informatii de tinut minte + etc. 


Ce simti cand .....bate vantu ? 


_______________________________________
Daca nu m'am nascut printesa , m'am facut perversa

Nu lucrez in weekend si in zilele care se termina in „i”

pus acum 16 ani
   
Saki.
~*AdMiNiStRaToR*~

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 383
Frig  


Ce simti cand iti spargi capatana de varza?(capu,scz,da asa le zic eu;;])


_______________________________________


pus acum 16 ani
   
Love
~*BeBe*~

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 83
Nu stiu, mai simti ceva ? Eu mi-am spart-o la scoala, dar am lesinat si nu am mai simtit nimic... Vezi stele verzi pe pereti.

Ce simti ... cand esti cu 10 minute inainte de inceperea tezei ?


_______________________________________


 

pus acum 16 ani
   
Taci faa ³ ² ¹ º
~*CoOl*~

Din: verrückte welt
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 121
panica O.O


ce simti cand il vezi pe tatal prietenului tau uitandu-se  la tine  ca  la felul 14  O.O?


_______________________________________

I can not stand indifferent .. you never think before you talk and you realize it's already too late ..


pus acum 16 ani
   
Saki.
~*AdMiNiStRaToR*~

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 383
Furnicatori


Ce simti cand iti faci o poza la fund?  


_______________________________________


pus acum 16 ani
   
°sArM4.lA.cUpToR°
Moderator

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 160
Ca n'am ce face 


Ce simti cand ai uitat sa'ti faci tema ? 


_______________________________________
Daca nu m'am nascut printesa , m'am facut perversa

Nu lucrez in weekend si in zilele care se termina in „i”

pus acum 16 ani
   
Taci faa ³ ² ¹ º
~*CoOl*~

Din: verrückte welt
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 121
ma gandesc la o scuza?

cve simti cand sti ca maine ai teza[mate] si ca  tu stai  pe mess...si vorbesti cu fetele si  mananci chipsuri si caietu  de mate sta aruncat  undeva  prin casa?  


_______________________________________

I can not stand indifferent .. you never think before you talk and you realize it's already too late ..


pus acum 16 ani
   
°sArM4.lA.cUpToR°
Moderator

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 160
Frica ...da si leneeee 


Ce simti cand stii ca maine dai test la romana da nu stii nik ? 


_______________________________________
Daca nu m'am nascut printesa , m'am facut perversa

Nu lucrez in weekend si in zilele care se termina in „i”

pus acum 16 ani
   
Taci faa ³ ² ¹ º
~*CoOl*~

Din: verrückte welt
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 121
pai faza e ca maine am recapitulare ptr teza si oricum nu ma duc ca am serbare.. si in plus  ador romana  =P~


ce  simti cand sti ca maine ai serbare,esti al cor,ai un rol intr-o sceneta si tu n-ul sti  si ca te mai asculta si la istorie?


_______________________________________

I can not stand indifferent .. you never think before you talk and you realize it's already too late ..


pus acum 16 ani
   
Saki.
~*AdMiNiStRaToR*~

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 383
Indiferenta

Ce simti cand iti vine gajitu la usa cu un bunchet de flori?


_______________________________________


pus acum 16 ani
   
Love
~*BeBe*~

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 83
Ar fi frumos =^.^= Probabil emotie si incantare (dar in cazul meu ar fi prea complicat).

Ce simti in apropierea Sarbatorilor de Iarna ?


_______________________________________


 

pus acum 16 ani
   
Taci faa ³ ² ¹ º
~*CoOl*~

Din: verrückte welt
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 121
Tristete..anul asta afc  sarbatorile singura..


ce  simti cand mama ta  nu iti  da voie sa dormi la o colega ?


_______________________________________

I can not stand indifferent .. you never think before you talk and you realize it's already too late ..


pus acum 16 ani
   
•°●●๋•°BeBiLaSH•°●●๋•°
•°●●๋•°Bebilashul tau°●

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 104
imi vine sa o trag d par

ce itzi vine cand tb sa mergi la dentist?


_______________________________________


pus acum 16 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la